Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szczęście i sukces kojarzy się ze zdrowym i atrakcyjnym uśmiechem, a jasne zęby są powszechnie akceptowanym symbolem zdrowia i urody.

Orerujemy szeroki wachlarz usług przyczyniających się do poprawy wygladu uzębienia.

WYBIELANIE ZĘBÓW ŻYWYCH

WYBIELANIE ZĘBÓW MARTWYCH

KORYGOWANIE KSZTAŁTU I KONTUROWANIE ZĘBÓW MATERIAŁEM KOMPOZYTOWYM

LICÓWKI PORCELANOWE

KORONY I MOSTY PEŁNOCERAMICZNE

IMPLANTY

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. Korzystając z najnowszych technologii dentystycznych przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale  także tworzymy nowy image, a w konsekwencji większą pewność siebie, lepszą samoocenę i nową jakość stosunków międzyludzkich.
Proces tworzenia nowej, perfekcyjnej estetyki składa się z wielu elementów, dlatego każdy Pacjent naszej kliniki może skorzystać ze specjalistycznej porady, podczas której wspólnie z lekarzem ustali najlepsze dla siebie rozwiązanie.

 

WYBIELANIE  ZĘBÓW

Atrakcyjny wygląd to przede wszystkim piękny uśmiech.
Osoby uśmiechnięte, pokazujące ładne białe, zdrowe i ”kompletne” zęby  są postrzegane jako sympatyczniejsze, ładniejsze, bardziej wiarygodne i oczywiście bardziej pociągające!
Badania psychologiczne dowiodły, że osoby o pięknym uśmiechu z większą łatwością znajdują pracę lub zawierają lepsze kontrakty , ponieważ wydają się być bardziej szczere niż osoby nieuśmiechające się lub robiące to nie pokazując zębów.
Prostym i skutecznym sposobem na upiększenie naszego uśmiechu jest wybielanie zębów.
Oczy i  zęby są najbardziej zauważaną częścią twarzy,  bez wątpienia każdy chciałby mieć lśniące  , białe zęby  - zamiast matowych żółtych.        
Do 18 roku życia prawie każdy może pochwalić się białymi zębami. Jednak upływający czas, papierosy, kawa, herbata, czerwone wino i leki skutkują zmianami na zębach, powodując że stają się one żółte i tracą swój blask.

Najskuteczniejszym sposobem wybielenia jest domowe nocne  wybielanie nakładkowe.
Polega na stosowaniu żelu do wybielania, który nakłada się na zęby przy pomocy specjalnych indywidualnych nakładek. Nakładki te wykonuje się w laboratorium protetycznym po uprzednim pobraniu wycisków zębów pacjenta.
Przez 10 -14 nocy należy aplikować do nich żel wybielający, umieścić na zębach i pozostawić na całą noc ( 8 godzin). Efekty są widoczne już po 1 -2 dniach.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW MARTWYCH

Zęby martwe ulegają z czasem przebarwieniom i często stanowią duży problem estetyczny.
Dzięki zastosowaniu preparatów wybielających umieszczanych czasowo wewnątrz zęba, możemy w znaczny sposób zmienić kolor zębów i uniknąć leczenia protetycznego.

 

KORYGOWANIE KSZTAŁTU I KONTUROWANIE ZĘBÓW MATERIAŁEM KOMPOZYTOWYM

Przy użyciu najnowszych technologii nanokompozytów, które w sposób naturalny pozwalają odbudować zęby z zachowaniem ich naturalnej budowy przeprowadzamy korekty kształtu zębów, zamykanie diastem i stosowanie licówek kompozytowych, to zabiegi, które zmieniają nasz uśmiech w sposób nieinwazyjny ( bez szlifowania zębów).

 

LICÓWKI PORCELANOWE

Idealne rozwiązanie, poprawiające kosmetykę zębów przednich. Mają postać cienkiej „łuski” (grubości 0,3-0,8mm) przyklejonej do zewnętrznej (licowej) powierzchni zęba.
Są rozwiązaniem problemu nieestetycznego uśmiechu, z powodu nierównych, przebarwionych i lekko uszkodzonych zębów.
Po nieznacznym, oszczędnym szlifowaniu przedniej powierzchni zęba, wykonujemy w laboratorium protetycznym cieniutką licówkę z porcelany, która stanowi front zęba.
Za pomocą specjalnie dobranych kolorystycznie cementów kompozytowych przyklejamy na stałe licówkę do zęba.
Licówki porcelanowe są bardzo trwałe, nie zmieniają kształtu i barwy przez wiele lat.
Jest to najlepszy sposób na odmłodzenie żółknących , ścierających się i popękanych zębów.
Przed wykonaniem licówek porcelanowych możemy wybielić wszystkie zęby i licówki dopasować już do nowego, jaśniejszego, ładniejszego koloru zębów.

 

KORONY I MOSTY PEŁNOCERAMICZNE

Korony porcelanowe są trwałym uzupełnieniem osadzanym na oszlifowanych zębach- zarówno żywych jak i martwych. Do uzupełnienia kilku brakujących zębów stosujemy mosty.

|    WIĘCEJ ...   |

 

IMPLANTY

odbudowa utraconych zębów przy pomocy implantów. Najnowsze systemy implantologiczne pozwalają na uzupełnienie braków zębów bez szlifowania zębów sąsiednich.

|    WIĘCEJ ...   |

 

(c) 2011 DENTAL S